Świetne wyniki Alfika humanistycznego

Tak dobrze jeszcze nie było! W Alfiku humanistycznym 2018 uczniowie naszej Szkoły zdobyli: 1 nagrodę, 23 bardzo dobre wyniki, 9 dobrych wyników. Brawo!
Szczegółowe wyniki:

Nagrodę za 1. miejsce w województwie (14. miejsce w Polsce) zdobył Dorian Niciak (5d)!

Bardzo dobre wyniki uzyskali:

• w klasach czwartych: Hanna Becińska (1. miejsce w województwie!), Kacper Straszewski, Kazimierz Zaguła;
  • w klasach piątych: Karolina Sadecka (4. miejsce w województwie), Urszula Wojciechowska, Marta Walczyk;
  • w klasach siódmych: Magdalena Kotas, Magdalena Majka, Katarzyna Rosłaniec;
  • w klasach ósmych: Wojciech Staruch, Olga Foriasz, Paweł Gołębiewski, Szymon Lipczyński, Maciej Durkalec, Jakub Pigulski, Melania Witwicka, Marcelina Oleśniewicz, Miłosz Jasek, Yaroslav Mykuliak, Kamil Łęcki, Sonia Chorębała.

Dobre wyniki uzyskali:

• w klasach czwartych: Tadeusz Kurda, Maja Filipowicz, Maksymilian Januszkiewicz, Kinga Szura;
  • w klasach piątych: Iga Wysocka, Sonia Faust;
  • w klasach siódmych: Zofia Becińska;
  • w klasach ósmych: Zofia Popowicz, Wiktoria Grzybowska, Kamil Borowski.

GRATULIJEMY  wzystkim nagrodzonym!