Wielkie zwycięstwo - wygraliśmy Salę Przyrodniczą

Sukces uczniów naszej „Jedynki” w piątej edycji akcji „Sala Przyrody TAURON Ekoenergia”. Projekt kalendarza ściennego na rok 2016 przyniósł nam zwycięstwo!!!  Nagrodę o wartości 40.000 zł na remont i wyposażenie sali przyrody ufunduje Spółka TAURON Ekoenergia. Nowoczesne sale do nauki przyrody funkcjonują już w 19 szkołach podstawowych z terenu działania spółki. W poniedziałek 8 czerwca 2015 r. do grona laureatów dołączyła nasza szkoła. We wrześniu 2015 uroczyste otwarcie sali przyrody w gabinecie 42.
Wszystkim uczniom - uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemyi: MARCIE STRYMER (5C),  ZUZANNIE ŚWIĄTEK (2C), OLI WISIECKIEJ (5C), PATRYCJI  PIETRZAK (3E), MARCELOWI BIENKIEWICZOWI (4B), WIKTORII SYNOWIEC (4B), DOMINICE BIELECKIEJ (5C),ALEKSEMU BIAŁOŃCZYKOWI (6D), KAMILOWI UKLEI (5C), MARCIE LISOWSKIEJ (3A),  JANKOWI KLIMCZAKOWI (6A), MONICE POLITOWSKIEJ (5D), MELANII WITWICKIEJ (4D), OLI BARANOWSKIEJ (5C), WIKTORII KIDOŃ (5C), MARYSI FĄFARZE (5C) oraz pani KRYSTYNIE KUŁDO.
Opiekunami i koordynatorami konkursu byli nauczyciele przyrody: Katarzyna Czerwonka, Beata Wira.
JESTEŚMY BARDZO ZADOWOLENI I DUMNI! GRATULUJEMY!