Konkursy

Kangur Matematyczny w całej Polsce odbędzie sie 21 marca! Rozpoczniemy o 8.00 (sale na 2.piętrze: 37, 39, 40, 43). Sam konkurs trwa 75 minut, co łącznie z czynnościami porządkowymi nie zajmie więcej niż dwie godziny lekcyjne.

Konkurs lingwistyczny "Wieża Babel" odbędzie się w piątek 14 grudnia. Zgłoszenia u nauczycieli matematyki.

Alfik Humanistyczny - już w środę, 12 grudnia na 6 i 7 lekcji. Zgłoszenia u nauczycieli języka polskiego

Konkurs matematyczny KOMA dla klas VII i VIII odbędzie się w poniedziałek 26 XI na 6 i 7 lekcji w sali 39. Zgłoszenia u nauczycieli matematyki.

zDolny Ślązaczek i zDolny Ślązak

Od 15 października 2018 rozpoczną się zmagania uczniów szkół podstawowych w najważniejszym konkursie w województwie dolnośląskim - zDolnym Ślązaczku i zDolnym Ślązaku. Konkurs ma nową formułę (np. osobno konkurs polonistyczny, osobno matematyczny...). Szczegóły (regulamin, harmonogram): http://zdolnyslazak.interinfo.pl/?site=dokumenty. W razie pytań prosimy o kontakt z nauczycielami.

Kapsuła czasu

Zapraszamy uczniów naszej Szkoły do udziału w konkursie literackim "Listy do przyszłości", który jest organizowany w ramach projektu " Wawelska Kapsuła Czasu z okazji obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę".

Zadanie konkursowe polega na napisaniu przez ucznia listu do jego rówieśnika z przyszłości (żyjącego za sto lat) na jeden z następujących tematów:

• Jak spędza wolny czas.
  • Co chciałby robić, gdy dorośnie.

5 zwycięskich prac z etapu szkolnego zostanie zgłoszonych do Etapu Międzyszkolnego.

Poloniści przyjmują prace chętnych uczniów do piątku, 28 września.

Udział w konkursie jest bezpłatny.