Świetne wyniki naszych uczniów w Alfiku Matematycznym

Spośród 115 uczestników Alfika w naszej szkole, aż 22 uzyskało wyróżnienia! Dyplomy za bardzo dobry wynik (powyżej 70% punktów) uzyskali: w klasach trzecich Tomasz Kobierzycki; w klasach czwartych: Kazimierz Zaguła; w klasach piatych: Dorian Niciak, Jędrzej Pastwa i Feliks Jokiel, w klasach szóstych Hanna Kowalik i Nina Palmer, w klasach siódmych Marek Machaj i Magdalena Kotas; w klasach ósmych Jakub Białach, Maciej Durkalec, Nina Szubert i Kamil Łęcki. Kolejnych 10 uczniów napisało test konkursowy na co najmniej 65% i zdobyło dyplom za wynik dobry. Są to: w klasach trzecich Michalina Wysocka, w klasach piątych Karolina Sadecka, Urszula Wojciechowska i Filip Wójcik; w klasach szóstych Oliwer Majewski; w klasach siódmych Mikołaj Stępień Maciej Janczewski; w klasach ósmych Kamil Borowski i Yaroslav Mykuliak.  Serdecznie wszystkim gratulujemy!